FATMA NİLGÜN KASRAT – YUNUS KASRAT.

Umurca mahallesinde, kale ve deniz manzaralı büyükçe bir arsa içinde yıkık dökük bir ev bulduğumuzda yeri ve manzarayı çok beğenmiştik.. Aklımızdaki tek soru bu evin nasıl tamamlanacağı idi. Malum Bodrum da ev almış ve inşaat yaptırmış arkadaşlarımızla yapmış olduğumuz sohbetlerde. Bodrumda usta bulamazsınız, inşaat şirketi bulamazsınız bulursunuz, ama istediğiniz işi yaptıramazsınız konularını çokça dinlemiştik.

O yıllarda Bodrum Polisan Distrübütörlüğümüzü de yapan Karyalı pazarlamanın kardeş firması Kaplan İnşaat ile ve Barbaros Zeki Kaplan ile tanıştık. İlk karşılaşmamızda ne istediğimizi anlamıştı. Ege ve Akdeniz mimarisine sadık aynı zamanda yeni teknolojilerinde kullanıldığı,bizim yaşam biçimimize uygun bir evi yapabilecekleri konusunda hiçbir endişemiz kalmamıştı. Sözleşmemizi bir not kağıdına yazdık ve istediğimiz tarihte evimizi teslim aldık.

10 yıldır sorunsuz bir şekilde evimizde yaşıyoruz. Sorun olduğu takdirde sorunun bizim haberimiz olmadan çözümleneceğini biliyoruz.

Bodrumda yaptırdığımız evimizde, Kaplan İnşaatı seçmekle ne kadar doğru karar verdiğimizi yıllar geçtikçe, evimizde sorunsuz yaşadıkça daha da anlıyoruz.

 

Fatma Nilgün Kasrat – Yunus Kasrat. 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*