Hakkımızda

KAPLAN İNŞAAT

Geçmişin İzleriyle Gelecek Şimdi Şekilleniyor

25 yılı aşkın tecrübe ve başarılarımızı sizlerle paylaşmanın onurunu yaşıyoruz. İnandığımız projelerdeki hassas ve titiz çalışma sürecini teknoloji desteği ile birlikte sizlerle buluşturuyoruz. Hızla değişen dünyada işimizi ve hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Misyonumuz her daim “Değer bilerek, değer katarak sürdürülebilir ve kalıcı eserler bırakmak”…

1996 yılında Barbaros Zeki Kaplan ve Engin Ali Kaplanın kurduğu Kaplan İnşaat, temelindeki inşaatçılık yapısı 1970’li yıllardan geliyor. Babamız Mehmet Kaplan’ın sıva, kalıp, taş duvar seramik taşeronluk hizmeti ile başlattığı ve 1995 yılına kadar yürüttüğü işler Kaplan İnşaat’ın temellerini oluşturdu.

Vizyon ve misyonumuzda Anadolu’nun mirasını örnek aldık. Kaplan İnşaat, binlerce yıllık Anadolu yaşamının ve ticaretinin ana iskeletini oluşturan, dürüst ticaret, söz vermek ve yerine eksiksiz getirmek üzerine kuruldu. Çok eski yıllarda, söz verilirdi ve bu söz yerine getirilirdi. Rehberimiz kıldığımız Anadolu ticareti ilkeleri ve kazandığımız tecrübelerimiz ile geleceğin teknolojilerini harmanladık.İnşa ettiğimiz yapıların, bölgenin mimarisine, dokusuna ve doğasına uygun olmasını birinci öncelik olarak ele aldık. Yaşadığımız coğrafyaya sahip çıkmak, onu korumak ve geleceğe emanet etmek için elimizden geleni yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.
Kurulduğumuz günden bu yana Ege ve Akdeniz mimarisine öncelik verdik. Ege ve Akdeniz mimarisini incelediğimizde, günümüzde geleceğin inşaat teknolojisi diye anılan inovasyon, yenilenebilir enerji ve sürdürülebilir yapı uygulamalarının binlerce yıl önce çözümlendiğini gördük. Kaplan İnşaat Bu deneyimleri tüm projelerde uygulamaya maksimum gayret gösterdi. Geçmişe eski diye bakmadan, geçmişi yok saymadan, onun ruhunu bozmadan, yeni nesil inşaat teknolojisi ve yapı malzemeleriyle birlikte uygulamaya özen gösterdik ve göstermeye de devam ediyoruz.

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN

KAPLAN İNŞAAT İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ