Hakkımızda

Hakkımızda

Geçmişin İzleriyle Gelecek Şimdi Şekilleniyor

25 yılı aşkın tecrübe ve başarılarımızı sizlerle paylaşmanın onurunu yaşıyoruz. İnandığımız projelerdeki hassas ve titiz çalışma sürecini teknoloji desteği ile birlikte sizlerle buluşturuyoruz. Hızla değişen dünyada işimizi ve hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Misyonumuz her daim “Değer bilerek, değer katarak sürdürülebilir ve kalıcı eserler bırakmak”…

1996 yılında Barbaros Zeki Kaplan ve Engin Ali Kaplanın kurduğu, Kaplan İnşaat’ın, temelindeki inşaatçılık 1970’li yıllardan geliyor. Babamız Mehmet Kaplan’ın sıva, kalıp, taş duvar seramik taşeronluk hizmeti ile başlattığı ve 1995 yılına kadar yürüttüğü işler Kaplan İnşaat’ın temellerini oluşturdu.

Vizyon ve misyonumuzda Anadolu’nun mirasını örnek aldık. Kaplan İnşaat, binlerce yıllık Anadolu yaşamının ve ticaretinin ana iskeletini oluşturan, dürüst ticaret, söz vermek ve yerine eksiksiz getirmek üzerine kuruldu. Çok eski yıllarda, söz verilirdi ve bu söz yerine getirilirdi. Rehberimiz kıldığımız Anadolu ticareti ilkeleri ve kazandığımız tecrübelerimiz ile geleceğin teknolojilerini harmanladık.İnşa ettiğimiz yapıların, bölgenin mimarisine, dokusuna ve doğasına uygun olmasını birinci öncelik olarak ele aldık. Yaşadığımız coğrafyaya sahip çıkmak, onu korumak ve geleceğe emanet etmek için elimizden geleni yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.
Kurulduğumuz günden bu yana Ege ve Akdeniz mimarisine öncelik verdik. Ege ve Akdeniz mimarisini incelediğimizde, günümüzde geleceğin inşaat teknolojisi diye anılan inovasyon, yenilenebilir enerji ve sürdürülebilir yapı uygulamalarının binlerce yıl önce çözümlendiğini gördük. Bu deneyimleri tüm projelerimizde uygulamaya maksimum gayret gösterdik. Geçmişe eski diye bakmadan, geçmişi yok saymadan, onun ruhunu bozmadan, yeni nesil inşaat teknolojisi ve yapı malzemeleriyle birlikte uygulamaya özen gösterdik ve göstermeye de devam ediyoruz.

Services

Services We’re Providing

We are working primarily in and around London and the Home Counties, on schemes that range from small intimate spaces to large projects.

Residential Interior

We do all types of the interior designing, decoration & furnishing.

Custom Solutions

Our creative 3D artists are always ready to translate your designs

Renovate Rooms

We are master of renovation & innovation of existing any kind of rooms

3D Design Layouts

We Do All Types Of 2D And 3D design Computerized Designs.

Outsourced Service In House

Enforces & strengthens your brand identity by integrating rich experience

We Shape Good Lives

Believes that such powerful design aesthetic can only stem from the right work ethic- one

Interior Designer

Architecture

Best UIX Design

For a detailed list of our rates, please refer to our pricing page. You’ll find that we’re below what other business in the interior design industry charges, especially for smaller projects.
We are commonly asked this question; however, there is not an easy answer. Once a project begins, t is amazing how much can be accomplished in an hour on-site meeting
We believe that wall color (and lighting) is one of the most important aspects of a beautiful space; however, picking paint colors is a task that is more difficult than many would like to admit

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN

LÜTFEN BİZİM İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ
Open chat