Kaplan Kumbahçe

Kaplan İnşaat, yaklaşık 200 yıllık tarihi bir yapıyı gelişmiş renovasyon ve restütisyon çalışmaları ile Bodrum’a ve sakinlerine kazandırdı. Projede, mimari iç mekan, iç tasarım ve dekoratif sanatlara yönelik bütünsel yaklaşımla özel çalışmalar gerçekleştirildi.
İşlevselliği estetikle dengeleyen projede, özellikli tavanlar ve gizli aydınlatma da dahil olmak üzere doğal ışık ve farklı mimari detaylarla aşılanmış açık, esnek yaşam alanları yaratıldı. Ege ve Akdeniz iç mekanlarından ilham alınarak, Kaplan İnşaat’ın yaşam tarzına uygun evler yaratma amacını kapsayan, konforlu ve esnek bir yapı inşa edildi.
Sakinlerinin seveceği dış yerleşim alanlarını ve iç mekanları sağlamak üzere, her öğe ve her ayrıntı düşünüldü. Kaplan İnşaat, bu proje ile yenilikçi fikirleri bir araya getirip, yapı için en uygun ve doğru vizyonu üretti. Yapının tamamı yüksek standartlarda yenilenerek, sade ve güvenli alanlar yaratıldı.
Muhteşem bir konuma sahip olan Kaplan Kumbahçe, her bir odasına yapılan nostaljik dokunuşlar ile eşsiz bir görünüm ve ferahlık kazandı.

Mekân Kullanımı

Ege ve Akdeniz Mimarisine Eşsiz Yorum

Sanatsal Özellikler

Hayal, Gerçek, Konfor ve Estetik Bir Arada.